Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Motywy w obrazach, które dominują w domach

12 października 2022 Motywy w obrazach

Każde wnętrze może mieć duszę, jeśli tylko urządzimy je z pomysłem, uchylając rąbek własnej osobowości. Warto stawiać na spersonalizowane dodatki, które uprzyjemnią pomieszczenie, wpłyną na jego przytulność oraz sprawią, że będziemy czuli się w nim naprawdę dobrze. Jakie motywy w obrazach dominują w domach? Która tematyka cieszy się największym zainteresowaniem w poszczególnych pomieszczeniach? Wszystko jest kwestią bardzo indywidualną, jednak istnieją propozycje, które wyjątkowo pasują do konkretnych wnętrz, idealnie współgrając z ich charakterem, a także wykorzystanym podczas urządzania stylem aranżacji.

Pokój dzienny

To najważniejsze pomieszczenie w każdym domu, które może być urządzone na wiele niezwykle różnych sposobów. W zależności od stylu, który zostanie wybrany – loftowego, nowoczesnego, vintage, eklektycznego, rustykalnego i tak dalej – powinniśmy dopasować elementy dekoracyjne, które będą stanowiły idealne dopełnienie całości. We wnętrzach zaaranżowanych w sposób nowoczesny bardzo dobrze sprawdzą się plakaty wykorzystujące motywy geometryczne, minimalistyczne, ale także wielkoformatowe zdjęcia tętniących życiem miast. Do romantycznych wnętrz, w których dominują przyjemne w dotyku materiały, jasna kolorystyka i dużo roślin świetnie pasują obrazy na płótnie kwiaty.

Kuchnia / jadalnia

Kawa to napój, który króluje o poranku w wielu polskich domach. Aromatyczna, przyjemnie ciepła, doskonale pobudzająca i dodająca energii na cały dzień kawa może być przygotowywana na wiele sposobów. Espresso, latte macchiato, cappuccino, americano… to tylko niektóre typy, których wizerunek jest chętnie wybierany do kuchni czy jadalni.

Sypialnia

Sypialnia to pomieszczenie, w którym każdego dnia zasypiamy i budzimy się. Rozpoczynając dzień, chcemy otaczać się przyjemnymi obrazami, które wprawią nas w dobry nastrój. Właśnie dlatego świetnym wyborem do sypialni są obrazy na płótnie kwiaty. Rośliny zielone, wyróżniające się wielobarwnymi kwiatami, egzotyczne… każda z opcji ma swoich zwolenników. Zieleń liści uspokaja, idealnie pasując do pomieszczeń, w których wypoczywamy, regenerujemy siły i pragniemy ukoić myśli po trudnym dniu.

Pokój młodzieżowy

Obrazy na płótnie kwiaty często goszczą również w pomieszczeniach nastolatków, szczególnie dziewcząt, jednak w młodzieżowych pokojach można zaobserwować dużą różnorodność motywów. Oprócz roślin chętnie wykorzystywane są ulubione zwierzęta, motywy geometryczne czy ludzie – ikony piękna, osobistości znane ze świata mody, idole młodych ludzi.

Ile kosztuje usługa relokacji maszyn i urządzeń

Redakcja GBgroup

Witaj w naszej redakcji, gdzie architektura staje się opowieścią, a wnętrza nabierają życia! Jesteśmy zespołem entuzjastów budownictwa, pasjonatów domów, ogrodów i wnętrz, którzy kochają tworzyć przestrzenie, w których ludzie mogą żyć, pracować i odpoczywać w zgodzie z naturą i estetyką.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Planowanie przeprowadzki firmy
Mika
Skup komputerów i IT

Jesteś zainteresowany reklamą?

Skup komputerów i IT