GB Group

portal o budownictwie, domu i wnętrzach

Dom

Menadzer Allegro- moduł pomocny w pracy e-sprzedawcy

Menadzer Allegro- moduł pomocny w pracy e-sprzedawcy

Zaopatrywanie się przez Internet w produkty codziennego użytku, kupowanie prezentów czy tego, co w danej chwili jest potrzebne jest dziś powszechne.

Sprzedawcy szukają rozwiązań, aby ich praca stawała się bardziej wydajna, a oni mogli zajmować się tymi czynnościami, które nie podlegają automatyzacji. Po jakie narzędzia sięgnąć? Co jest pomocne w pracy przedsiębiorcy?

Prostota, wielozadaniowość – najważniejsze cechy Menadzera Allegro

Bardzo duża liczba osób decyduje się na sprzedaż produktów zarówno w e-sklepie, jak i na Allegro. Obecnie technologia jest na tyle zaawansowana, że jest to możliwe, a nawet – proste! Aby być przygotowanym do wzrostu popularności należy wdrożyć odpowiednie rozwiązania: skorzystać z programu “menadzer Allegro” oraz postawić na integrację z platformą e-commerce, z ErpBox. 

Sprzedający dzięki automatyzacji będą mogli sprawnie zarządzać swoim przedsiębiorstwem, poświęcić czas tym działaniom, które niestety nie podlegają procesowi komputeryzacji. 

Menadzer Allegro zapewnia:

  • przejrzystość (intuicyjne, szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji),
  • możliwość korzystania z wielowariantowości.
  • duplikowanie aukcji (na inne konto w serwisie),
  • możliwość sprawdzania modyfikacji umieszczonych w aukcjach.

Zaletą jest też wznawianie aukcji – możliwe do 60 dni od jej zakończenia, a także częste wprowadzanie aktualizacji, aby narzędzie było przyjazne w pracy. Jest to bardzo ważne – nadążać za zmianami technologicznymi, tworzenie programów przyjaznym użytkownikom. Tak naprawdę to program pełen przydatnych funkcji takich jak automatyczne wypełnianie pól formularzy.

Menadzer Allegro + ErpBox – czy ta synchronizacja wpływa na wydajność pracy przedsiębiorstwa?

Czy integracja ErpBox oraz menadzera allegro ma wpływ na generowanie zysków? Oczywiście! Synchronizacja przyspiesza wykonywanie czynności, dlatego praca staje się bardziej wydajna. Menadzer allegro minimalizuje także ryzyko pomyłek np. ludzkich. To także dobre narzędzie do kontroli – wszystkie niezbędne dane znajdują się w odpowiednim miejscu. Sprawia też, że nie będzie możliwa sprzedaż, w której nastąpi brak produktu.

ErpBox odpowiada potrzebom e-sprzedawców. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem – nie bój się! Masz aż 21 dni by sprawdzić funkcjonalność ErpBox, przeprowadzić symulacje, sprawdzić czy posiada wszystko, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat możesz też przeczytać na stronie: https://www.erpbox.pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/. Za ten czas nie są pobierane opłaty, nie wymaga się skomplikowanych kroków, wymagane jest tylko zarejestrowanie się, założenie konta.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.