Strona główna
Wnętrza
Tutaj jesteś

Dlaczego warto wynająć magazyn w Szczecinie?

12 maja 2022 magazyn

W ocenie wielu specjalistów Szczecin to miasto o nieodkrytym potencjale. Dzięki dobrej lokalizacji blisko granicy polsko-niemieckiej, a także jednemu z największych portów w Polsce, Szczecin wciąż rozwija się i oferuje dobrą podstawę do inwestycji. Z artykułu dowiesz się, dlaczego warto wynająć powierzchnię magazynową właśnie w tym mieście.

Szczecin – atrakcyjna lokalizacja na mapie Polski

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, dzięki czemu wciąż się rozwija, posiadając potencjał na korzyści płynące z inwestycji. Położone blisko granicy polsko-niemieckiej pozwala na korzystne eksportowanie towarów poza granice naszego kraju. Dodatkowo dostępność transportowa w postaci wciąż rozbudowującej się sieci dróg szybkiego ruchu sprawia, że Szczecin jest coraz lepiej skomunikowany z innymi, ważnymi miastami na terenie Polski. Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem powierzchni magazynowej w Szczecinie, koniecznie zajrzyj na stronę internetową https://warehousemarket.pl/magazyny-szczecin, gdzie znajdziesz magazyny dostępne w okolicach Szczecina a agenci ds. wynajmu wynegocjują dla Ciebie najlepsze warunki najmu.

Miasto portowe o wielkim potencjale

Warto podkreślić, że Szczecin i Świnoujście tworzą jeden z największych nad Morzem Bałtyckim zespołów portowych, który daje niemalże nieograniczone możliwości pod względem transportu. Dzięki łatwości w przewożeniu towarów drogą morską Szczecin to miejsce o ogromnym potencjale logistycznym. Dodatkowo w okolicy Szczecina funkcjonują już podstrefy trzech specjalnych stref ekonomicznych, do których zalicza się Pomorska, Kostrzyńsko-Słubicka oraz Euro-Park Mielec. Dzięki temu na terenie stref można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty inwestycyjne.

Dobre połączenie transportowe

W ostatnich latach Szczecin zyskał na znaczeniu pod względem transportowym, ponieważ miała miejsce modernizacja trasy S3. Dzięki temu miasto zostało połączone z autostradą A2, która oferuje dobre połączenie z Poznaniem. Dodatkowo od Szczecina biegnie autostrada A6, będąca przedłużeniem niemieckiej autostrady 11, co daje bezproblemowe i szybkie połączenie bezpośrednio z Berlinem. Warto podkreślić, że na terenie Szczecina wynajem magazynów jest nieco tańszy, niż w pozostałych miastach, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność pod względem inwestycyjnym. Warto zatem inwestować w miejsca, w których już teraz widać potencjał na zwrot w niedalekiej przyszłości!

Redakcja GBgroup

Witaj w naszej redakcji, gdzie architektura staje się opowieścią, a wnętrza nabierają życia! Jesteśmy zespołem entuzjastów budownictwa, pasjonatów domów, ogrodów i wnętrz, którzy kochają tworzyć przestrzenie, w których ludzie mogą żyć, pracować i odpoczywać w zgodzie z naturą i estetyką.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Profesjonalne maszyny czyszczące
magazyn
elementy wyposażenia do swojego mieszkania

Jesteś zainteresowany reklamą?

elementy wyposażenia do swojego mieszkania