Wspieramy akcję Szanuj Życie!

Global Business Group wspiera akcję "Szanuj życie!" organizowaną przez Państwową Inspekcję Pracy na temat bezpieczeństwa pracy na wysokości.

Z danych prasowych wynika, że najczęstszymi przyczynami wypadków są: nieprofesjonalne narzędzia pracy, nieodpowiednia organizacja pracy, brak właściwego nadzoru, lekceważenie zasad bezpieczeństwa, pośpiech oraz nieuwaga.

Naszym celem, jako partnera akcji „Szanuj życie”, jest zwiększenie świadomości zagrożeń zawodowych w budownictwie, w szczególności zagrożeń związanych z pracą na wysokości i w konsekwencji ograniczenie wypadków przy pracy w tej branży.

Stawiamy na skuteczność i efektywność działania, a więc osiągnięcia trwałej poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy na naszych rusztowaniach.

Global Business Group daje gwarancję bezpieczeństwa, proponując swoim odbiorcom profesjonalne, certyfikowane rusztowania, które spełniają wszelkie wymogi BHP.

Kupując nasze produkty inwestujecie w jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. Współpraca z naszą firmą to współpraca z odpowiedzialnym partnerem hołdującym zasadzie: „Życie ludzkie jest bezcenne”.

 

 

W ramach współpracy z Państwową Inspekcją Pracy uruchomiliśmy Akademię Profesjonalnego Budownictwa

  • Wywiad dyrektorem ds. sprzedaży w Global Business Group

Osobiście nie chcę być tylko producentem czy dystrybutorem sprzętu budowlanego. Chcę być też dostarczycielem wiedzy eksperckiej z zakresu budownictwa, umiejętności montażowych i sprzedażowych oraz wyznaczać odpowiednie trendy - trendy jakości.

Więcej...

  • Wywiad z Bogdanem Solawą, inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy

Wspólne prowadzenie szkoleń organizowanych w Akademii przez pracowników Global Business Group prezentujących praktyczne rozwiązania i inspektorów pracy, pokazuje wyraźnie, że nie powinno się rozdzielać kwestii pracy i jej bezpieczeństwa, a wymogi z tym związane nie są tylko wymysłem urzędników ale mają konkretny cel – ochronę zdrowia i życia ludzi.

Więcej...