Opinie i wywiady

  • Produkty certyfikowane

    Kierunkiem w którym zmierzamy jest jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Chcę aby nasi Klienci obdarzyli nas zaufaniem poprzez dostarczony im dobry jakościowo produkt który będzie im dawał poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

    Więcej...

  • Wywiad z Beniaminem Natkańcem, dyrektorem ds. sprzedaży w Global Business Group

Osobiście nie chcę być tylko producentem czy dystrybutorem sprzętu budowlanego. Chcę być też dostarczycielem wiedzy eksperckiej z zakresu budownictwa, umiejętności montażowych i sprzedażowych oraz wyznaczać odpowiednie trendy - trendy jakości.

Więcej...

  • Rozmowa z Moniką Piedo, koordynatorem Paneuropy, organizacji studenckiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Mogę śmiało powiedzieć, że szkolenia przeprowadzone przez firmę GBG na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Więcej ...

  • Wywiad z Bogdanem Solawą, inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy

Wspólne prowadzenie szkoleń organizowanych w Akademii przez pracowników Global Business Group prezentujących praktyczne rozwiązania i inspektorów pracy, pokazuje wyraźnie, że nie powinno się rozdzielać kwestii pracy i jej bezpieczeństwa, a wymogi z tym związane nie są tylko wymysłem urzędników ale mają konkretny cel – ochronę zdrowia i życia ludzi.

Więcej...