O firmie

obrazek

Firma Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004 roku i od samego początku, konsekwentnie stara się realizować przyjętą strategię rozwoju. Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak również przemysłowym.

Dzięki naszym usługom i produktom powstało wiele inwestycji w kraju i za granicą. Od lat współpracujemy z wieloma liczącymi się na świecie producentami sprzętu budowlanego.

Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna i doradcza oraz sugestie naszych Klientów zaowocowały stworzeniem w 2007 roku własnej linii produktów pod marką GBG.

Dzięki czemu zostało wdrożone cztery systemy rusztowań (GBG P70, GBG L73, GBG B70, GBG R65). Równocześnie wzbogaciliśmy swoją ofertę o szalunki stropowe i ścienne (sprzedaż i wynajem), zabezpieczenia do wykopów, zsypy do gruzu, tymczasowe ogrodzenia budowlane, elektronarzędzia do zagęszczania i wyrównywania betonu oraz gruntu.

Naszym celem jest ustanowienie wysokich standardów w branży budowlanej. Docieramy do licznych małych i dużych przedsiębiorstw na świecie, które stawiają na wysoką jakość, oszczędność pieniędzy oraz bezpieczeństwo.

Jednym z owoców tej polityki jest zainicjowanie, we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w 2011 r. Akademii Profesjonalnego Budownictwa. Ideą leżącą u podstaw powstania Akademii jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób z branży budowlanej. Aby umożliwić lepszy start absolwentom wyższych uczelni zostaliśmy parterem Uniwersytetu Praktycznego, prowadzonego przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Dzięki tym inicjatywom przeszkoliliśmy już przeszło 100 osób z branży: właścicieli firm, pracowników i studentów.

Tysiące zadowolonych Klientów to dowód na to, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do poznania naszej Polityki Jakości. Sprzęt przez nas oferowany sprawdził się na budowach w Europie, Azji i obu Amerykach.

Każdego Klienta traktujemy Indywidualne! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Poznaj nas: