Zapraszamy do rozmowy!

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy na naszej stronie moduł czatowy, umożliwiający szybkie skontaktowanie się z naszą firmą.

Moduł czatowy składa się z dwóch elementów - ikony w lewym górnym rogu oraz okna szybkiej rozmowy w prawym dolnym rogu ekranu. Po kliknięciu na górną ikonę zostaną Państwo poproszeni o wpisanie swojego imienia. Opcjonalnie warto uzupełnić formularz o nazwisko, adres e-mail oraz wybrać swoje województwo. Wypełnienie dodatkowych pól nie jest obowiązkowe, jednak ułatwi obu stronom przeprowadzenie rzeczowej rozmowy, szybkie skierowanie sprawy do właściwej osoby lub nawiązanie z Państwem ponownego kontaktu.

Korzystając z okna czatowego w prawym dolnym rogu ekranu, mają Państwo możliwość zadania nam szybkiego pytania związanego z zaprezentowaną na stronie ofertą. Jeśli jednak np. będą Państwo potrzebować wyceny lub skierowania do konkretnej osoby, Wtedy również poprosimy o dane kontaktowe.

Czat na żywo będzie możliwy w godzinach pracy biura, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Poza tymi godzinami i w dni wolne od pracy mogą Państwo skorzystać wciąż z systemu, pozostawiając nam za jego pośrednictwem wiadomość. Odczytamy ją na pewno i odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Życzymy samych pozytywnych wrażeń oraz zadowolenia z rozmów z naszymi operatorami.

- Zespół GBG