Kariera

Sprzedawca na region Czech i Słowacji CS/11/07/SI

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków danej osoby będzie należeć:
- pozyskiwanie Klientów z terenu Czech i Słowacji
- obsługa Klientów
- informowanie o produktach za pomocą telefonu i meili
- sporządzanie ofert handlowych
- negocjacje z Klientami
- spotkania z Klientami
- doradztwo produktowe
- dbać o dobry wizerunek GBG wśród Klientów na terenie Czech i Słowacji

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży towaru lub usług
- znajomość języka czeskiego, słowackiego
- znajomość obsługi komputera i programów komputerowych
- umiejętności sprzedażowe
- zapał do pracy
- chęć osiągania sukcesów

CV wraz z podaniem numeru referencyjnego należy składać na adres: praca@gbgroup.com.pl

Specjalista ds. Marketingu - praktyka bezpłatna SM/11/07/SI

Osoba ta odpowiedzialna będzie za:
- opracowywanie raportów i analiz marketingowych
- aktywny udział w działaniach wykorzystujących Internet do działań marketingowych i promocyjnych
- realizację projektów mających na celu promowanie wizerunku firmy Global Business Group
- wykorzystanie narzędzi internetowych do przedstawienia oferty produktowej firmy
- analiza rynku w przestrzeni Internetu
- współpracę z działem promocji i sprzedaży

OFERUJEMY:
- 2 - miesięczną bezpłatną praktykę
- udział w interesujących projektach realizowanych przez zespół marketingu
- realizację projektów w młodym zespole

Wymagania

- znajomość Internetu
- świetna znajomość pakietu MS Office (Word Excel)
- komunikatywność